Titulní strana Kontakty Obchodní podmínky Velkoobchod Videa přihlásit / registrovat
e-liquidy

E-liquid: Suprem-e 20ml / 16mg: La Liquirizia (Lékořice)

Doporučujeme
E-liquid: Suprem-e 20ml / 16mg: La Liquirizia (Lékořice)
Kód produktu: SN-LQIC20-0053
Běžná cena: 299 Kč
Ušetříte: 210 Kč (71%)
Vaše cena 89 Kč vč. DPH
73,60 Kč bez DPH
Dostupnost:
Kdy dostanu zboží?
Informujte se.
Produkt dočasně nelze zakoupit.
eJuice.cz: Potřebujete poradit?
Hodnocení zákazníků


Silná vůně pro všechny fanoušky lékořice. Plná, rafinovaná a přesvědčivá příchuť kombinující čistou vysoce kvalitní lékořici se svěžími aromatickými tóny. Každé potáhnutí s ní bude fantastické.
 

 

Luxusní náplně Suprem-e jsou vyráběny v Itálii. Díky použití vysoce kvalitních surovin se jedná o jedny z mála evropských e-liquidů, které se v elektronických cigaretách nepřipalují a chutnají opravdu skvěle. E-liquidy Suprem-e jsou vhodné do všech typů elektronických cigaret a jejich odpařovačů. Vyznačují se velkým množstvím husté páry s velmi jemnou a věrnou chutí. Samozřejmostí je, že tyto náplně splňují veškeré atesty, aby mohly být uváděny na trh po celé Evropě.
 

 

 
Každý kus této jedinečné náplně je balen v luxusním boxu s originálním designem. Pohodlné plnění je zajištěno speciálním kapátkem na lahvičce, která mimo jiné obsahuje také uzávěr s dětskou pojistkou. Odtrhávacím víčkem je zajištěna 100% originalita výrobku, do kterého nebylo před prodejem nijak zasahováno.
 

Celý výrobní proces náplní Suprem-e je doprovázen přísnými opatřeními. Pravidelnou kontrolou kvality a bezpečnosti jsou zaručeny nejlepší výsledky. Kontrolu náplní také pravidelně provádí akreditované laboratoře podle platných bezpečnostních norem.

 

Další informace získáte na oficiálním českém webu: www.suprem-e.eu

 

PříchuťLa Liquirizia
Koncentrace nikotinu16 mg/ml
Objem20 ml
BaleníPE lahev s dětskou pojistkou a kapátkem; kartonový box
Země původuItálie (EU)
SloženíPropylen Glycol, Glycerol, aroma, voda, nikotin
Druh základuPG / VG

Diskuse k produktu

Psaní diskusních příspěvků je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Přihlaste se nebo se registrujte.Související produkty