Titulní strana Kontakty Prodejny (6x v ČR) Obchodní podmínky Velkoobchod přihlásit / registrovat
e-liquidy

Baterie Joyetech Exceed BOX (3000mAh) (Černá)

Doporučujeme
Baterie Joyetech Exceed BOX (3000mAh) (Černá)
  • Baterie Joyetech Exceed BOX (3000mAh) (Černá)
  • Baterie Joyetech Exceed BOX (3000mAh) (Černá)
  • Baterie Joyetech Exceed BOX (3000mAh) (Černá)
  • Baterie Joyetech Exceed BOX (3000mAh) (Černá)
  • Baterie Joyetech Exceed BOX (3000mAh) (Černá)
Kód produktu: SN-ND-2769
Běžná cena: 799 Kč
Ušetříte: 150 Kč (19%)
Vaše cena 649 Kč vč. DPH
536,40 Kč bez DPH
Dostupnost:
Prodejny a termíny
doručení
Informujte se.
Produkt dočasně nelze zakoupit.
eJuice.cz: Potřebujete poradit?


Baterie Joyetech Exceed BOX
 
- Ergonomické tělo, kapacita baterie 3000 mAh, dva režimy výstupu
 
 
Joyetech Exceed BOX je skutečně všestranným pomocníkem pro DL i MTL vapery. Novinka z dílny výrobce Joyetech láká zejména na velkou kapacitu baterie, skvělé ergonomické zpracování a dva režimy výstupu.
 
Rozměry baterie jsou 67 x 41 x 25 mm. Díky tomu skvěle padne do každé ruky a skvěle se přenáší. Pro snadnější vaping je zařízení opatřeno velkým kulatým žhavícím tlačítkem na předním panelu. Žhavení tak probíhá naprosto hladce a rychle. Kapacita baterie činí 3000 mAh. Díky této velké kapacitě se můžete těšit na celodenní vapování bez nutnosti dobíjení. Avšak v případě vybití není nic jednoduššího, než propojit vaše zařízení s adaptérem do sítě přiloženým USB kabelem a baterii během chvilky dobít.
 
Během vapování budete mít na výběr ze dvou režimů žhavení. Prvním z nich je režim přímého výstupního napětí z baterie. Při tomto režimu bude e-cigareta vydávat výkon podle aktuálního nabití baterie. Druhým dostupným režimem je režim konstantního výstupního napětí z baterie. Při tomto režimu bude e-cigareta vydávat stále stejný výkon po celou dobu fungování baterie až do jejího úplného vybití a pozastavení žhavení. Ve vrchní části naleznete závit typu 510 pro osazení clearomizérem se stejným typem závitu. Ve vrchní části rovněž můžete sledovat aktuální stav nabití baterie.
 
 
Parametry produktu:
 
Rozměry: 67 x 41 x 25 mm
Kapacita baterie: 3000 mAh
Maximální nabíjecí proud: 1 A
Režimy: přímé výstupní napětí / konstantní výstupní napětí
Dobíjení: micro USB port
Ergonomická konstrukce
 
Joyetech Exceed BOX je navržen s citem pro detaily, nechybí proto skvěle ergonomicky zpracovaná konstrukce, která ulehčí vapování a navíc i přenášení během celého dne. S praktickými rozměry 67 x 41 x 25 mm skvěle padne do každé ruky.
Velká kapacita baterie
 
V těle e-cigarety se nachází vestavěná baterie se zajímavou kapacitou. Ta dosahuje na hodnotu 3000 mAh. Díky tomu tak vydrží celodenní vaping a navíc můžete na horním displeji stále sledovat její aktuální stav.
Dva výstupní režimy
 
Pro výstup můžete používat jeden ze dvou dostupných režimů. Režim přímého výstupního napětí se hodí zejména při přímém potahování. Vždy dostanete maximální možnou páru na základě aktuálního nabití baterie. Druhý režim se nazývá režim konstantního napětí. V tomto režimu bude e-cigareta vydávat po celou dobu nabití stále stejný výkon, což ocení vyznavači klasického šlukování.
Obsah balení:
 
1x baterie Joyetech Exceed BOX
1x USB kabel
1x uživatelský manuál
Kapacita baterie3000 mAh
Rozměry25 x 41 x 67
Závit510
BarvaČerná / Black

Diskuse k produktu

Psaní diskusních příspěvků je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Přihlaste se nebo se registrujte.Související produkty