Titulní strana Kontakty Prodejny (6x v ČR) Obchodní podmínky Velkoobchod přihlásit / registrovat
e-liquidy

Clearomizér Steam Crave Aromamizer Lite RTA 23mm (3,5ml) (Černý)

Doporučujeme
Clearomizér Steam Crave Aromamizer Lite RTA 23mm (3,5ml) (Černý)
  • Clearomizér Steam Crave Aromamizer Lite RTA 23mm (3,5ml) (Černý)
  • Clearomizér Steam Crave Aromamizer Lite RTA 23mm (3,5ml) (Černý)
  • Clearomizér Steam Crave Aromamizer Lite RTA 23mm (3,5ml) (Černý)
  • Clearomizér Steam Crave Aromamizer Lite RTA 23mm (3,5ml) (Černý)
  • Clearomizér Steam Crave Aromamizer Lite RTA 23mm (3,5ml) (Černý)
  • Clearomizér Steam Crave Aromamizer Lite RTA 23mm (3,5ml) (Černý)
  • Clearomizér Steam Crave Aromamizer Lite RTA 23mm (3,5ml) (Černý)
  • Clearomizér Steam Crave Aromamizer Lite RTA 23mm (3,5ml) (Černý)
  • Clearomizér Steam Crave Aromamizer Lite RTA 23mm (3,5ml) (Černý)
Kód produktu: SN-ND-3561
Běžná cena: 1199 Kč
Ušetříte: 200 Kč (17%)
Vaše cena 999 Kč vč. DPH
825,60 Kč bez DPH
Dostupnost:
Prodejny a termíny
doručení
Informujte se.
Produkt dočasně nelze zakoupit.
eJuice.cz: Potřebujete poradit?


Clearomizér Steam Crave Aromamizer Lite RTA
 
- Výborné podání chuti, základna pro jednu spirálku, průměr jen 23mm
 
 
Steam Crave Aromamizer Lite RTA je nový clearomizér renomovaného výrobce s maximálním důrazem na prokreslenou chuť pro všechny e-liquidy. Jedná se o vynikající DIY atomizér s bytelnou konstrukcí a elegantním zpracováním. Aromamizer lite nabídne také velice zajímavé rozměry. Jeho délka činí jen 52,5 mm a průměr se zastavil na krásných 23 mm. Díky tomu si skvěle rozumí se spoustou modů na dnešním trhu. Ve spodní části atomizéru se nachází závit typu 510 pro kompatibilitu s mody se stejným typem závitu. Elegantní kovový atomizér je k dostání hned ve dvou stylových variantách, které budou designově ladit s kterýmkoliv gripem. Ať už zvolíte černé, nebo stříbrné provedení, zaručeně vás nebude svým zevnějškem nudit.
 
Samotný tank disponuje solidním objemem na e-liquid, který činí 3.5 ml. Díky této velké kapacitě tanku si clearomizér poradí s několikahodinovým intenzivním používáním bez nutnosti doplňování. Pokud by vám přesto připadal tento objem malý, můžete ho snadno navýšit. Do balení totiž výrobce přibalil náhradní vyboulené pyrexové tělo s objemem 4,5 ml. Díky tomu už si bez problému poradí i s náročným přímým potahem do plic. Pokud však přeci jen dojde na plnění, potěší vás přítomnost oblíbeného vrchního systému plnění, kdy po sejmutí vrchní části atomizéru snadno doplníte e-liquid během několika málo vteřin. V jádru clearomizéru se potom nachází jednoduchá bezsloupková základna, do které je možné nainstalovat jednu spirálku dle vlastního výběru. Spirálku jednoduše dotáhnete pomocí dvou postranních šroubků. Celá instalace je nesmírně rychlá a uživatelsky přívětivá, což ocení zejména začátečníci v oblasti motacích atomizérů.
 
Jak je již z názvu atomizéru patrné, model Steam Crave Aromamizer Lite se zaměřuje na perfektní chuťové podání. Ať už hovoříme o kvalitně navržené vnitřní konstrukci, nebo o praktickém spodním systému airflow, s tímto atomizérem zkrátka vyčarujete naprosto fenomenální chuť i pro složitější ovocné a dezertové mixy. Ve spodní části se nachází plně regulovatelný systém airflow, který dokáže regulovat výslednou tuhost potahu, díky čemuž se atomizér dá používat jak pro DL vapování, tak také pro vzdušnější MTL potah. Volba je tedy čistě na vás. Ve vrchní části se nachází praktický široký náustek, který se hodí zejména pro přímé potahování do plic. Aby toho nebylo málo, v základní sadě navíc najdete také druhý náustek, který je určen přímo pro MTL vapování. Díky uchycení náustku typu 510 ho však snadno nahradíte za svůj vlastní a můžete si užívat výslednou produkci páry přesně podle vašich představ. Steam Crave Aromamizer Lite je nádherný a vynikající motací atomizér, jež vám pomůže s objevováním dokonalé chuti vašich e-liquidů.
 
 
Parametry produktu:

Délka: 52,5 mm
Průměr: 23 mm
Objem: 3,5 ml
Závit: 510
Plnění: vrchní
Základna: single coil
 
Tento výrobek není určen pro náplně obsahující nikotin.
Průměr jen 23mm
 
Clearomizér Steam Crave Aromamizer Lite nabídne poměrně kompaktní rozměry. U atomizéru naměříte délku jen 52,5 mm a jeho průměr činí pouhých 23 mm. Díky tomu je kompatibilní s celou řadou modů na dnešním trhu. Tuto kompatibilitu navíc umocňuje závit typu 510 umístěný ve spodní části atomizéru. Díky němu ho lze osadit téměř na kterýkoliv mod se stejným typem závitu. Aromamizer Lite navíc disponuje také stylovým a moderním designem a k dostání je ve dvou barevných variantách - černé a stříbrné.
Základna pro jednu spirálku
 
Uvnitř atomizéru se nachází jednoduchá bezsloupková základna, kterou je možné osadit jednou spirálkou dle vlastního výběru. Osazení je velice snadné a hravě si s ním poradí naprosto každý. Spirálku poté dotáhnete pomocí dvou postranních šroubků. Po osazení už můžete začít bez problému užívat atomizér na tvorbu solidního množství páry s výjimečnou chutí.
Obrovský objem
 
Clearomizér nabídne také solidní objem tanku na e-liquid. Základní objem činí 3,5 ml a poradí si s mnohahodinovým používáním bez nutnosti plnění. Velkým bonusem je přítomnost náhradního vybouleného pyrexového těla v balení. Náhradní sklo nabídne objem až 4,5 ml, čímž si výrazně prodloužíte dobu vapování bez nutnosti plnění.
Vrchní plnění tanku
 
U kvalitního atomizéru nesmí chybět také jednoduchý systém plnění. V tomto případě se jedná o oblíbený systém vrchního doplňování. Jednoduchým pohybem sejměte vrchní část atomizéru s náustkem a začněte plnit do jednoho ze dvou plnících otvorů. Celý proces zabere jen několik málo vteřin, následně můžete opět začít vapovat.
Vynikající podání chuti
 
Clearomizér Steam Crave Aromamizer Lite RTA klade maximální důraz na výborné podání chuti. Celé jeho tělo je zkonstruováno pro výborné prokreslení jakéhokoliv e-liquidu, včetně složitějších dezertových a ovocných směsí. Výhodou je rovněž multifunkční využití jak pro MTL, tak pro DL vaping, záleží pouze na tom, jakou si namotáte spirálku a jaký zvolíte vhodný výstupní výkon na svém modu. Kompletní set je dodáván se širším náustkem pro DL vaping, snadno ho však můžete nahradit svým vlastním náustkem podle vlastního výběru. V balení se navíc nachází také náhradní náustek právě pro MTL vaping.
Obsah balení:
 
1x Steam Crave Aromamizer Lite (3,5 ml) s DL náustkem
1x náhradní pyrexové tělo (3,5 ml)
1x náhradní vyboulené pyrexové tělo (4,5 ml)
1x náustek pro MTL)
1x sada náhradních těsnění a šroubků
1x šroubováček
Délka52.5 mm
Závit510
Objem3.5 ml
Průměr23 mm
BarvaČerná / Black

Diskuse k produktu

Psaní diskusních příspěvků je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Přihlaste se nebo se registrujte.Související produkty