Titulní strana Kontakty Prodejny (7x v ČR) Obchodní podmínky Velkoobchod přihlásit / registrovat
e-liquidy

Clearomizér Vandy Vape Pyro V3 RDTA (Gunmetal)

Doporučujeme
Clearomizér Vandy Vape Pyro V3 RDTA (Gunmetal)
 • Clearomizér Vandy Vape Pyro V3 RDTA (Gunmetal)
 • Clearomizér Vandy Vape Pyro V3 RDTA (Gunmetal)
 • Clearomizér Vandy Vape Pyro V3 RDTA (Gunmetal)
 • Clearomizér Vandy Vape Pyro V3 RDTA (Gunmetal)
 • Clearomizér Vandy Vape Pyro V3 RDTA (Gunmetal)
 • Clearomizér Vandy Vape Pyro V3 RDTA (Gunmetal)
 • Clearomizér Vandy Vape Pyro V3 RDTA (Gunmetal)
 • Clearomizér Vandy Vape Pyro V3 RDTA (Gunmetal)
 • Clearomizér Vandy Vape Pyro V3 RDTA (Gunmetal)
 • Clearomizér Vandy Vape Pyro V3 RDTA (Gunmetal)
 • Clearomizér Vandy Vape Pyro V3 RDTA (Gunmetal)
 • Clearomizér Vandy Vape Pyro V3 RDTA (Gunmetal)
 • Clearomizér Vandy Vape Pyro V3 RDTA (Gunmetal)
 • Clearomizér Vandy Vape Pyro V3 RDTA (Gunmetal)
 • Clearomizér Vandy Vape Pyro V3 RDTA (Gunmetal)
Kód produktu: SN-ND-3774
Běžná cena: 999 Kč
Ušetříte: 200 Kč (21%)
Vaše cena 799 Kč vč. DPH
660,30 Kč bez DPH
Dostupnost:
Prodejny a termíny
doručení
Informujte se.
Produkt dočasně nelze zakoupit.
eJuice.cz: Potřebujete poradit?


Clearomizér Vandy Vape Pyro V3 RDTA
 
- Podpora squonk modů, základna až pro dvě spirálky, vynikající podání chuti
 
 
Populární výrobce Vandy Vape představuje už třetí generaci skvělého RDTA atomizéru pro přímé potahování. Je jím model Vandy Vape Pyro V3 RDTA. Tento clearomizér nabídne velice snadné a praktické osazení až dvěma spirálkami, perfektní přísun vzduchu pro zisk autentické chuti a přídavný tank na e-liquid s objemem 2 ml a nádherným designovým zpracováním. Kovové tělo je doplněno o skleněný tank ve spodní části a resinový náustek s uchycením typu 810. K dostání je v celé řadě barevných variant. Praktické jsou také samotné rozměry atomizéru. Jeho délka s náustkem a závitem činí jen 50 mm a průměr se zastavil na úžasných 24 mm. Díky závitu 510 ve spodní části atomizéru ho tak bez problému nasadíte na drtivou většinu modů na dnešním trhu. Samotný závit disponuje pozlaceným centrpinem, který je vyjímatelný a můžete ho snadno nahradit dutým BF pinem pro podporu squonk modů. Volba je tak čistě na vás. E-liquid si budete moci pohodlně doplňovat pomocí standardní lahvičky, nebo vašeho squonk modu.
 
Uvnitř těla se nachází stylová základna, kterou je možné osadit jednou, nebo dvěma spirálkami dle vlastního výběru. Základna umožňuje velice rychlé osazení spirálkami i úplným začátečníkům v oblasti DIY atomizérů. Ke správnému zarovnání spirálek před instalací můžete navíc použít speciální nástroj, pomocí kterého si nastavíte potřebnou délku nožiček spirálky a následně tyto nožičky zastřihnete pomocí vlastních kleští. Základna nabídne také dva samostatné kanálky na protažení vaty až do spodního tanku na e-liquid. Kanálky jsou dostatečně široké, vatou tak nebudete muset šetřit. Samotný skleněný tank ve spodní části nabídne objem 2 ml. Jelikož se jedná o RDTA atomizér, můžete jeho vrchní část používat také jako dokapávací atomizér při testování nových e-liquidů. Pokud vám některý zachutná, jednoduše si ho naplníte také do samotného tanku.
 
Plnění tanku probíhá pomocí jednoho ze dvou plnících otvorů umístěných v části pod základnou. Otvory si poradí také s průměrově širšími kapátky. Jakmile na atomizér nasadíte vrchní tělo, speciální kovové zarážky ve vnitřní části těla tyto plnící otvory utěsní a nemůže se stát, že by vám e-liquid unikl těmito plnícími otvory během používání. O co nejvěrnější podání chuti a velké množství páry se postará inovativní airflow systém. Po obou stranách těla atomizéru tak najdete celou řadu menších otvorů tvarovaných do písmene T. Plynulým otáčením těla atomizéru tyto otvory uzavíráte a otevíráte podle potřeby. Výslednou produkci páry si tak můžete doladit k naprosté dokonalosti. Spodní část těchto přívodních vzduchových otvorů žene vzduch přímo pod spirálky a vrchní část je potom ofukuje přímo, chuť je proto vždycky výrazná a plná. Výslednou chuť potom ještě zpříjemní resinový náustek ve vrchní části atomizéru. Vandy Vape Pyro V3 RDTA je po všech stránkách dokonalý atomizér, se kterým se nebudete ani na vteřinu nudit.
 
 
Parametry produktu:
 
Délka: 50 mm
Průměr: 24 mm
Objem: 2 ml
Základna: pro jednu, nebo dvě spirálky
Airflow: boční
Váha: 147 g
Závit: 510
Stylový design
 
Vandy Vape Pyro V3 RDTA je již třetí generací populárního atomizéru Pyro. Přináší řadu inovací a opět moderní a překrásný design. Celé tělo je vyrobeno z kovu a ve spodní části se nachází tank z pyrexového skla. Vrchní část atomizéru je potom vybavena resinovým náustkem s uchycením typu 810. Atomizér Pyro V3 nabídne také praktické rozměry. Jeho délka činí jen 50 mm a průměr se zastavil na 24 mm. Skvěle si tak bude rozumět s většinou modů na dnešním trhu.
Boční airflow systém
 
O perfektní podání chuti a zisk optimálního množství páry se postará oboustranný systém airflow. Z obou stran atomizéru najdete celou řadu menších otvorů ve tvaru písmene T. Plynulým otáčením těla atomizéru tyto otvory otevíráte a přivíráte podle potřeby. Dosáhnete tím tak potřebného množství páry a té nejlepší možné chuti. Volba přísunu vzduchu je tak čistě ve vašich rukách. Vzdálenost mezi vzduchovými otvory a základnou pro spirálky je skutečně malá, proto bude chuť vždy výrazná a plná.
Snadná instalace spirálek
 
Uvnitř těla atomizéru se nachází moderní základna, kterou je možné osadit jednou, nebo dvěma spirálkami dle vlastního výběru. Spirálky pohodlně usadíte do základny pomocí čtyř šroubků. Instalace je nesmírně jednoduchá a hravě si s ní poradí také začátečníci v oblasti DIY vapingu. Se zastřižením spirálek vám pomůže speciální nástroj, který se nachází v balení. Díky němu si budete moci pohodlně určit délku nožiček každé spirálky a následně je budete moci jednoduše zastřihnout vlastními kleštěmi.
Praktické plnění tanku
 
Ve spodní části atomizéru Pyro V3 se nachází praktický tank na e-liquid, do kterého si můžete doplnit svůj oblíbený e-liquid na cesty. Objem tanku činí 2 ml.Přímo pod základnou se nachází dva plnící otvory, které si poradí také s průměrově širšími kapátky. Nasazením těla atomizéru na základnu zajistíte plnící otvory speciálními kovovými zarážkami na těle atomizéru, díky čemuž vám e-liquid nemůže těmito otvory během používání uniknout.
BF pin pro squonk mody
 
Spodní část atomizéru Vandy Vape Pyro V3 RDTA je opatřena závitem typu 510 pro kompatibilitu s drtivou většinou modů na trhu. Na tomto závitu se nachází pozlacený centrpin pro perfektní vodivost a kontakt. Tento centrpin budete moci kdykoliv odšroubovat a nahradit ho dutým BF pinem, jež se rovněž nachází v základním balení. Díky dutému kontaktu budete moci atomizér používat také se squonk mody a e-liquid si budete moci dopravovat do atomizéru ze své squonkovací lahvičky. Díky tomu dokáže oslovit Pyro V3 skutečně širokou škálu vaperů.
Obsah balení:
 
1x clearomizér Vandy Vape Pyro V3 RDTA
1x náhradní pyrexové tělo
2x předmotaná spirálka Fused Clapton (0,33 ohm)
1x šroubováček a imbus
1x redukce pro náustek s uchycením 510
1x nástroj pro úpravu spirálek
1x BF pin pro squonky
1x sada náhradních šroubků a těsnění
 

Délkabez náustku a závitu 37 mm
Závit510
Objem2 ml
Průměr24 mm
Váha147 g
BarvaGunmetal

Diskuse k produktu

Psaní diskusních příspěvků je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Přihlaste se nebo se registrujte.Související produkty