Titulní strana Kontakty Prodejny (7x v ČR) Obchodní podmínky Velkoobchod přihlásit / registrovat
e-liquidy

Elektronický grip: Dotmod dotBox 75W (Černý)

Doporučujeme
Elektronický grip: Dotmod dotBox 75W (Černý)
  • Elektronický grip: Dotmod dotBox 75W (Černý)
  • Elektronický grip: Dotmod dotBox 75W (Černý)
  • Elektronický grip: Dotmod dotBox 75W (Černý)
  • Elektronický grip: Dotmod dotBox 75W (Černý)
  • Elektronický grip: Dotmod dotBox 75W (Černý)
  • Elektronický grip: Dotmod dotBox 75W (Černý)
  • Elektronický grip: Dotmod dotBox 75W (Černý)
  • Elektronický grip: Dotmod dotBox 75W (Černý)
  • Elektronický grip: Dotmod dotBox 75W (Černý)
Kód produktu: SN-Ecig-3357
Běžná cena: 3499 Kč
Ušetříte: 300 Kč (9%)
Vaše cena 3199 Kč vč. DPH
2643,80 Kč bez DPH
Dostupnost:
Prodejny a termíny
doručení
Informujte se.
Produkt dočasně nelze zakoupit.
eJuice.cz: Potřebujete poradit?


Elektronický grip Dotmod dotBox 75W
 
- Luxusní design, prvotřídní elektronika, slot pro baterii 18650
 
 
Dotmod dotBox 75W je vynikající jednobaterkový regulovaný mod pro náročné uživatele a pro všechny milovníky luxusního vapingu. Uživateli přináší velice komfortní užívání díky prvotřídní elektronice, ale zejména překrásné zpracování a jedinečnou ergonomii pro perfektní držení v každé ruce. Příjemně zaoblené hrany umožňují pohodlné přenášení a držení i při celodenním vapování. Luxusní povrchová úprava potom nemá tendenci vykluzovat a zároveň skvěle vypadá. Celé tělo je vyrobeno z anodizovaného hliníku a boční panel modu zdobí logo společnosti Dotmod. Ve vrchní části se potom nachází závit typu 510 s pozlaceným centrpinem. Na tomto centrpinu je nanesena vrstva 24 karátového zlata pro perfektní vodivost a přesné a rychlé žhavení. Centrpin je navíc výborně odpružený.
 
Přední část modu zdobí stylový displej a tři základní tlačítka. Nad displejem je umístěno žhavící tlačítko pro odemčení a uzamčení modu, ale také pro potvrzování v menu a pro žhavení. Pod displejem se potom nachází regulační tlačítka pro snadné nastavení hodnot. Všechny součásti do sebe dokonale zapadají a spínací tlačítko umožňuje velice hladké a přesné žhavení bez jakýchkoliv problémů. Displej je příjemně čitelný a všechny hodnoty nastaví snadno naprosto jakýkoliv vaper. Mod ukrývá slot pro baterii 18650. Tento slot zpřístupníte odklopením bočního magnetického krytu. Následně lze vložit jednu baterii 18650 dle vlastního výběru. Po vložení baterie je mod ihned připraven k používání.
 
Pokročilé uživatele potěší zejména přítomnost prvotřídního čipu dotChip od výrobce Dotmod. Tento čip umožňuje používat naprosto přesné teplotní režimy pro nikl, titan a nerezovou ocel, ale také režim výkonu s hodnotou až 75 W.  Režim výkonu pracuje s odpory v rozmezí 0,08 - 3,0 ohm a nabídne tak uživateli širokou variaci různých buildů. Nesmí chybět ani režim Bypass pro přímé výstupní napětí z baterie. Jedinečný čip dotChip rovněž umožňuje bezproblémové dobíjení baterie přímo v modu, tudíž stačí mod propojit USB kabelem s adaptérem, nebo počítačem a můžete začít dobíjet. Dotmod dotBox je jedinečnou ukázkou prvotřídního inženýrství tohoto renomovaného výrobce. V kompaktním a ergonomickém těle se ukrývá skutečně mnoho. Geniální čip a luxusní design jdou ruku v ruce a nabízí vaperům naprosto jedinečné zařízení pro každodenní využití.
 
 
Parametry produktu:
 
Rozměry: 80 x 43 x 23 mm
Baterie: 1x slot pro 18650 (baterie není součástí balení)
Podporovaný odpor: 0,08 - 3,0 ohm
Výstupní režimy: VW / TC (Ni, Ti, SS) / Bypass
Výstupní výkon: až 75 W
Materiál těla: anodizovaný hliník
Závit: 510 (24K pozlacený centrpin)
Překrásný design
 
Výsadou všech zařízení výrobce Dotmod je jednoznačně design. Těšit se můžete na vysoce kvalitní zpracování s příjemně ergonomickou konstrukcí pro pohodlné držení v ruce i při celodenním používání. Tělo je vyrobeno z anodizovaného hliníku, díky čemuž mod takřka nic neváží. Přední část modu zdobí tři stylová tlačítka a krásný displej, ve vrchní části je opatřen závitem 510 s pozlaceným centrpinem. Tento jedinečný kousek by neměl chybět ve sbírce žádného milovníka luxusního vapingu.
Slot pro baterii 18650
 
Mod ukrývá slot pro jednu baterii typu 18650. Jednoduše odklopte boční magnetický kryt a vložte do těla tuto baterii. Ihned po vložení je mod připraven k používání. Baterie 18650 není součástí základního balení a je nutné dokoupit ji samostatně. Pohon na jednu baterii umožňuje naprosto bezproblémový chod, ale také vysoký výstupní výkon, který dosahuje až 75 W.
Prvotřídní elektronika
 
Výrobce Dotmod se může pyšnit také skvělým čipem vlastní výroby. Jedná se o čip dotChip a nabídne uživateli naprosto přesné výstupní režimy, stejně jako vynikající power management pro výbornou výdrž baterie. Čip umí pracovat s režimem výkonu, nebo s teplotními režimy pro niklové, titanové a nerezové spirálky. Výhodou je také přítomnost režimu Bypass pro přímé výstupní napětí z baterie. Prvotřídní elektronika se také postará o podporu USB dobíjení. Uživatelské menu je velice jednoduché a přívětivé, s nastavením modu si tak poradí naprosto každý.

Pozlacený závit 510
 
Ve vrchní části modu se nachází závit typu 510 s pozlaceným kontaktem. Kontakt je opatřen vrstvou 24 karátového zlata pro bezproblémové žhavení a rychlý a efektivní náběh. Nesetkáte se tak s žádnou prodlevou a s každým atomizérem pracuje mod naprosto bez problému. Díky přítomnosti závitu 510 je navíc zaručena kompatibilita s drtivou většinou atomizérů na dnešním trhu.
Mod pro náročné
 
Mod potěší všechny příznivce luxusního vapingu a náročné uživatele, kteří hledají bezchybně zpracovaný mod pro každodenní používání, ale také příjemný designový doplněk. Čeká na vás výjimečný zážitek v podobě moderně zpracovaného zařízení s naprosto bezchybnou elektronikou. Zkrátka pokročilý a luxusní vaping se vším, co k tomu patří.
 

Obsah balení:
 
1x mod Dotmod dotBox 75W
1x lightning / micro USB dobíjecí kabel
1x uživatelský manuál
 
* Součástí balení není baterie 18650.
MateriálHliník
Podporovaný odpor0,08 - 3,0 Ω
Výstupní výkonaž 75 W
Rozměry80 x 43 x 23
Závit510
BarvaČerná / Black

Diskuse k produktu

Psaní diskusních příspěvků je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Přihlaste se nebo se registrujte.Související produkty