Titulní strana Kontakty Prodejny (6x v ČR) Obchodní podmínky Velkoobchod přihlásit / registrovat
e-liquidy

Elektronický grip: Dotmod dotSquonk 100W Mod (Červený)

Doporučujeme
Elektronický grip: Dotmod dotSquonk 100W Mod (Červený)
  • Elektronický grip: Dotmod dotSquonk 100W Mod (Červený)
  • Elektronický grip: Dotmod dotSquonk 100W Mod (Červený)
  • Elektronický grip: Dotmod dotSquonk 100W Mod (Červený)
  • Elektronický grip: Dotmod dotSquonk 100W Mod (Červený)
  • Elektronický grip: Dotmod dotSquonk 100W Mod (Červený)
  • Elektronický grip: Dotmod dotSquonk 100W Mod (Červený)
  • Elektronický grip: Dotmod dotSquonk 100W Mod (Červený)
  • Elektronický grip: Dotmod dotSquonk 100W Mod (Červený)
  • Elektronický grip: Dotmod dotSquonk 100W Mod (Červený)
  • Elektronický grip: Dotmod dotSquonk 100W Mod (Červený)
Kód produktu: SN-Ecig-3304
Běžná cena: 3999 Kč
Ušetříte: 800 Kč (21%)
Vaše cena 3199 Kč vč. DPH
2643,80 Kč bez DPH
Dostupnost:
Prodejny a termíny
doručení
Informujte se.
Produkt dočasně nelze zakoupit.
eJuice.cz: Potřebujete poradit?


Elektronický grip Dotmod dotSquonk 100W Mod
 
- Výkonný čipset, podpora baterií 20700/21700, velký objem squonk lahvičky
 
 
Renomovaný výrobce luxusních modů přichází s novinkou, jež nabídne instantní náběh žhavení jako u mechanických modů, ovšem za přítomnosti prvotřídního elektronického čipu dotChip. Model Dotmod dotSquonk 100W Mod je precizně zpracovaný a elegantní squonk mod vhodný pro každodenní používání. Tělo je opět zpracováno z vysoce kvalitního odlehčeného anodizovaného hliníku a konstrukčně skvěle padne do každé ruky. Díky precizní povrchové úpravě se rovněž příjemně drží i při celodenním používání. Boční části modu zdobí stylové odnímatelné panely s magnetickými úchyty. Ve vrchní části se potom nachází závit typu 510 pro atomizéry se stejným typem uchycení závitu. Pro použití se tak nabízí skutečně široká nabídka atomizérů.
 
Odklopením jedné z bočních částí odhalíte vnitřní slot pro baterii. Do modu je možné umístit jednu baterii typu 21700, 20700, nebo 18650 s použitím adaptéru, který je součástí balení. Díky podpoře nových článků 21700 je zaručen naprosto bezproblémový chod a rychlý náběh žhavení bez prodlevy. Hned vedle slotu pro baterii se nachází také displej pro detailnější nastavení modu a samotný panel potom ukrývá dvě regulační tlačítka pro nastavení hodnot. Mod nabídne hned několik výstupních režimů, jeho nespornou výhodou je režim výkonu s hodnotou až 100 W. Využívat však můžete také režim Bypass, nebo teplotní režimy pro nikl, titan a nerezovou ocel. Nesmí chybět ani režim křivky žhavení. Prvotřídní čip dotChip zajistí bezchybný chod zařízení, kvalitní bezpečnostní ochrany při používání a přesné teplotní režimy. Během vapování můžete na tomto OLED displeji sledovat nastavený výkon, nebo teplotu, ale také stav baterie, odpor atomizéru a dobu trvání posledního potahu.
 
V boční části se slotem pro baterii a displejem najdete rovněž microUSB port, jež slouží pro dobíjení baterie přímo v modu, nebo pro budoucí upgrade firmwaru. Druhá boční část modu potom ukrývá squonk lahvičku s obrovským objemem. Tato hranatá silikonová lahvička nabídne objem 8 ml a vy si tak můžete mod vzít kamkoliv na cesty bez nutnosti častého doplňování. V balení se navíc nachází náhradní squonk lahvička, kterou si můžete jednoduše předplnit a v případě spotřeby e-liquidu v první lahvičce ji jednoduše v modu vyměníte a vapujete dál. Spínání žhavení probíhá za pomoci předního žhavícího tlačítka potaženého 24 karátovým zlatem. Toto tlačítko umožňuje příjemný stisk a svým umístěním ve vrchní části předního panelu je navíc velice ergonomické, díky čemuž se vám bude příjemně používat.
 
 
Parametry produktu:
 
Rozměry: 82 x 49 x 28 mm
Baterie: 1x slot pro 21700 / 20700, nebo 18650 s adaptérem (baterie nejsou součástí balení)
Výstupní režimy: VW / TC (Ni, Ti, SS) / CURVE / BYPASS
Výstupní výkon: až 100 W
Podporovaný odpor: 0,08 - 3,0 ohm
Dobíjení: USB port, nebo externě
Upgrade firmwaru: ano
Materiál těla: anodizovaný odlehčený hliník
Objem squonk lahvičky: 8 ml
Závit: 510
 
* Tento výrobek není určen pro náplně obsahující nikotin.
 
Luxusní zpracování
 
Všechny mody výrobce Dotmod se mohou pyšnit prvotřídními použitými materiály a krásným designem. Tento minimalistický design zůstal zachován také u modu dotSquonk 100W. Díky příjemně ergonomické konstrukci a stylové povrchové úpravě se skvěle drží v dlani a nemá tendenci vykluzovat. Celé tělo je vyrobeno z kvalitního anodizovaného hliníku, díky čemuž je konstrukce velice lehká i po vložení baterie. Snadno se tak používá v průběhu celého dne.
Pozlacený závit 510
 
Ve vrchní části modu se nachází závit typu 510 s pozlaceným squonk centrpinem. Díky tomu je zajištěna přesná vodivost a extrémně rychlý náběh žhavení. Mod si bez problému rozumí také s průměrově silnějšími atomizéry okolo 25 mm bez nevzhledných přesahů po stranách modu. Je tak kompatibilní se širokou nabídkou atomizérů na trhu.
Velký výběr režimů
 
Mod Dotmod dotSquonk 100W disponuje prvotřídním čipem dotChip, jež zaručuje bezpečný provoz a zároveň široký výběr výstupních režimů. Na výběr tak máte režim výkonu až do 100 W, režim křivky žhavení, režim Bypass, nebo teplotní režimy pro niklové, titanové a nerezové spirálky. Každý si tak zaručeně přijde na své.

Slot pro baterii 21700 / 20700 / 18650
 
Odklopením bočního panelu objevíte slot pro baterii typu 21700, nebo 20700. Součástí balení je rovněž speciální redukce, která umožňuje použití baterií typu 18650. Díky podpoře nových článků 21700 můžete mod osadit baterií s obrovskou kapacitou a díky perfektnímu čipu je navíc zajištěn perfektní power management pro efektivnější vybíjení baterie. Tyto baterie můžete rovněž dobíjet pomocí microUSB portu, který se nachází hned vedle slotu.
Velký objem lahvičky
 
Z druhé strany modu se nachází druhý odnímatelný panel s magnetickými úchyty. Tento druhý panel ukrývá slot pro samotnou squonk lahvičku. Tato lahvička nabídne objem 8 ml a v balení se nachází rovnou také náhradní lahvička se stejným objemem a praktickým uzávěrem, kterou si můžete přibalit na cesty. Nemusíte se tak starat o doplňování a mít e-liquid vždy připravený ve squonk lahvičkách.
 

Obsah balení:
 
1x mod Dotmod dotSquonk 100W
1x redukce pro baterii 18650
1x USB kabel pro dobíjení a upgrade
1x náhradní squonk lahvička (8 ml)
 
* Součástí balení není baterie.
Materiálanodizovaný odlehčený hliník + silikon
Podporovaný odpor0,08 - 3,0 Ω
Výstupní výkonaž 100 W
Rozměry82 x 49 x 28
Závit510
Objem8 ml
BarvaČervená / Red

Diskuse k produktu

Psaní diskusních příspěvků je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Přihlaste se nebo se registrujte.Související produkty