Titulní strana Kontakty Prodejny (7x v ČR) Obchodní podmínky Velkoobchod přihlásit / registrovat
e-liquidy

Elektronický grip: DOVPO M (Gold Skull)

Doporučujeme
Elektronický grip: DOVPO M (Gold Skull)
  • Elektronický grip: DOVPO M (Gold Skull)
  • Elektronický grip: DOVPO M (Gold Skull)
  • Elektronický grip: DOVPO M (Gold Skull)
  • Elektronický grip: DOVPO M (Gold Skull)
  • Elektronický grip: DOVPO M (Gold Skull)
  • Elektronický grip: DOVPO M (Gold Skull)
  • Elektronický grip: DOVPO M (Gold Skull)
  • Elektronický grip: DOVPO M (Gold Skull)
  • Elektronický grip: DOVPO M (Gold Skull)
  • Elektronický grip: DOVPO M (Gold Skull)
Kód produktu: V-SN-Ecig-2604
Běžná cena: 1199 Kč
Ušetříte: 200 Kč (17%)
Vaše cena 999 Kč vč. DPH
825,60 Kč bez DPH
Dostupnost:
Prodejny a termíny
doručení
Informujte se.
Produkt dočasně nelze zakoupit.
eJuice.cz: Potřebujete poradit?
Hodnocení zákazníků


Elektronický grip DOVPO M
 
- Jednoduché ovládání, stylové provedení, slot pro dvě baterie
 
 
DOVPO M je geniálním spojením stylového modu pracujícího na bázi mechanického gripu, avšak s elektronickými prvky, které ochrání vaše baterie. Mod nabídne krásné designové zpracování, celé tělo je vyrobeno ze zinkové slitiny, která je dozdobena několika motivy, jejichž výběr je čistě na vás. Ať už se bude jednat o motiv s kostlivcem, nebo samurajem, vždy budete skutečně na očích, tento mod je totiž skutečně nádherný.
 
Mod dále nabídne praktické rozměry 91 x 51 x 24 mm ve spojení s ergonomickým designem. Perfektně padne do ruky a vapování se tak stane skutečnou radostí všedního dne. Po odkrytí bočního panelu objevíte slot pro dvě baterie typu 18650. Po vložení těchto baterií můžete využívat mod naplno. Mod disponuje pouze jedním základním režimem - variabilním napětím. V přední části se nachází potenciometr, který slouží pro regulaci napětí modu. Podle odporu spirálek a nabití baterií tak můžete regulovat napětí podle potřeby, přičemž maximální výkon se bude vždy odvíjet od vlastního přizpůsobení tomuto nastavení. Podporovaný rozsah výstupního napětí je 1,0 - 8,0 V.
 
Baterie modu je nutné dobíjet v externí nabíječce. I přesto, že funkčně pracuje tento mod na bázi mechanických gripů, jedná se o elektronický mod s bezpečnostními ochranami. Najdete zde ochranu proti nízkému napětí, proti přehřátí modu, stejně jako proti obrácené polaritě baterií, nebo třeba nadměrně dlouhému potahu. DOVPO M je velice jednoduchý grip bez složitějšího nastavení, kde hlavní roli bude hrát především napětí baterií. Ve spojení s elegantním designovým provedením se jedná o skutečně výstavní kousek.
 
 
 
Parametry produktu:
 
Rozměry: 91 x 51 x 24 mm
Baterie: 2x slot pro 18650 (není součástí balení)
Výstupní výkon: podle nastavení napětí potenciometru
Pracovní napětí: 6,2 - 8,4 V
Výstupní napětí: 1,0 - 8,0 V
Podporovaný odpor: 0,1 - 2,0 ohm
Materiál: zinková slitina
Závit: 510
Dobíjení: externí nabíječka
Stylové provedení
 
Celé tělo je vyrobeno z kvalitní zinkové slitiny, která je lehká, ale zároveň dost kvalitní. Ať už si vyberete mod ve stříbrné, nebo ve zlaté barvě, s motivem samuraje, kostlivce, nebo třeba gorily, vždy budete každému na očích, protože tento mod je prostě nádherný.
Slot pro dvě baterie 18650
 
Odkryjte boční panel a vložte dvě baterie typu 18650. Po vložení můžete začít využívat mod naplno. Tyto baterie nejsou součástí základního balení.
Variabilní napětí
 
Základem tohoto modu je potenciometr, kterým lze regulovat napětí modu. Jedná se o jediný výstupní režim zařízení. Sami si tak nastavíte potřebné napětí baterií, od kterého se bude následně odvíjet celkový výkon modu. Praktickou tabulku s doporučenými hodnotami naleznete v základním českém manuálu.
Bezpečnostní prvky
 
Ačkoliv pracuje mod DOVPO M spíše jako mechanický grip, nabídne celou řadu bezpečnostních prvků. Nechybí ochrana proti obrácené polaritě baterií, nebo třeba ochrana proti nadměrně dlouhému potahu. Součástí je však i ochrana proti nízkému napětí baterií a proti přehřátí modu. Zaručí tak naprosto bezpečný provoz.
 
Obsah balení:
 
1x mod DOVPO M
1x uživatelský manuál
 
* Součástí balení nejsou baterie.
 
 

MateriálSlitina zinku (Zinc alloy)
Podporovaný odpor0,1 - 3,0 Ω
Výstupní napětí1.0 - 8.0 V
Výstupní výkonaž 280 W
Rozměry91 x 51 x 24
Závit510
BarvaGold Skull

Diskuse k produktu

Psaní diskusních příspěvků je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Přihlaste se nebo se registrujte.Související produkty