SMOK G150 Kit s TFV8 Big Baby (Stříbrný)
Elektronická cigareta - DL potah, baterie 4200mAh, objem 5ml, manuální spínání, výkon až 150W, dobíjení microUSB, regulace air-flow, displej, TC režimy, efektivní chlazení baterie, vrchní plnění.
Alternativní produkty z kategorie Elektronické cigarety:
- kompletní set s TFV8 Big Baby, výkon 150W, kapacita baterie 4200mAh
|
Parametry produktu:
Grip G150: TFV8 Big Baby tank: |
|
Skvělá tvorba páry
Spojení maximálního výkonu a clearomizéru TFV8 Big Baby zaručuje skvělou tvorbu páry a parádní mráčky. Doporučujeme hustší e-liquidy s alespoň 70% VG.
|
|
Přehledný displej
Firma Smoktech použila svůj osvědčený displej, který zobrazuje maximum informací o nastavení modu a je velmi dobře čitelný.
|
|
Integrovaná baterie
Uvnitř modu se skrývá integrovaná baterie se skvělou kapacitou 4200mAh, která zaručuje bezproblémové fungování celý den a to i na vysoký výkon. Nabíjení je zajištěno pomocí MicroUSB konektoru.
|
|
Bezpečnost na prvním místě
Kromě standartních ochran proti zkratu na atomizéru a podvybití baterie se na spodní části modu nachází ventilační otvory, které se starají o chlazení baterie a elektroniky modu.
|
|
TFV8 Big Baby v balení
Jak je u Smoku zvykem, i k G150 přibalili výkonný clearomizér. TFV8 Big Baby nabízí kromě skvělé tvorby páry snadné horní plnění, možnost plynulé regulace přísunu vzduchu a dokoupitelnou RBA hlavu pro vlastní spirálky.
|
|
Obsah balení:
1x mod G150
1x clearomizér TFV8 Big Baby 1x žhavící hlava V8-Baby-Q2 0.4Ohm (předinstalovaná) 1x žhavící hlava V8-Baby-T8 0.15Ohm 1x náhradní pyrexové sklo 1x MicroUSB kabel 1x uživatelský manuál |
| Barva | Stříbrná |
|---|---|
| Objem | 5 ml |
| Kapacita baterie | 4200 mAh |
| Barevné označení | Stříbrná / Silver |
| Závit | 510 |
| Rozměry | 75 x 49 x 29 |
| Výstupní výkon | až 150 W |
| Podporovaný odpor | TC: 0,06 - 2,0 Ω, VW: 0,1 - 3,0 Ω |
| Nastavení teploty | 100 - 315 °C |
| Modelová řada | SMOK G150 |
| Způsob spínání | Manuálně tlačítkem |
| Styl potahu | DL |
| Regulace výkonu | Ano |
| Typ baterie | Integrovaná baterie |
| Další funkce a vlastnosti | Displej, Regulace vzduchu (air-flow), TC režim |
| Konstrukce | BOX Mod |
| Výrobce | SMOK |
Recenze
Žádné hodnocení
Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.
Informace k získávání recenzíZeptejte se (0)
0 příspěvků
Zeptejte se
Máte dotaz k tomuto produktu? Využijte této diskuze.





































































































































0 příspěvků
Zeptejte se
Máte dotaz k tomuto produktu? Využijte této diskuze.