UD Goblin Mini V3 RTA 2ml (Černý)
RTA atomizér - DL potah, objem 2 ml, základna pro dvě spirálky, závit 510, průměr 22 mm, horní plnění, spodní regulace airflow, kompaktní rozměry, dvě základny v balení.
Alternativní produkty z kategorie Atomizéry a cartridge:
|
Parametry produktu:
Délka: 46,4 mm Dostupné barvy: černá, stříbrná |
|
Stylový design
UD Goblin Mini V3 je stylový malý atomizér s perfektním zpracováním. Na spodní straně najdete vystouplé tlačítko pro regulaci airflow. Uprostřed těla se nachází nerezový komín s logem Goblin. Jedná se o zajímavý designový kousek.
|
|
Dvě RBA základny
V základním balení naleznete dvě základny pro instalaci vlastních spirálek. První je standardní velocity dual-coil základna s průměrem 16mm. Druhá je side deck základna pro instalaci jedné spirálky.
|
|
2ml kapacita s možností rozšíření
Kapacita tohoto atomizéru je v základu 2ml. Lze si ji zvýšit použitím nástavce pro 4ml e-liquidu. Tento nástavec není součástí balení.
|
|
Obsah balení
1x atomizér UD Goblin Mini V3
1x náhradní pyrexové tělo 1x RBA základna pro dual-coil (předinstalovaná) 1x RBA základna pro single-coil
1x sada náhradních těsnění a šroubků 1x multifunkční klíč
1x náhradní delrinový drip tip
1x uživatelská příručka |
| Barva | Černá |
|---|---|
| Objem | 2 ml |
| Délka | 46.4 mm |
| Šířka / průměr | 22 mm |
| Barevné označení | Černá / Black |
| Závit | 510 |
| Modelová řada | UD Goblin |
| Styl potahu | DL |
| Směr plnění | Horní plnění |
| Typ náustku | 510 |
| Počet spirálek | 2 |
| Výrobce | UD |
Recenze
Žádné hodnocení
Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.
Informace k získávání recenzíZeptejte se (0)
0 příspěvků
Zeptejte se
Máte dotaz k tomuto produktu? Využijte této diskuze.





































































































































0 příspěvků
Zeptejte se
Máte dotaz k tomuto produktu? Využijte této diskuze.