UD Tidus (Černá)
Elektronická cigareta - MTL potah, baterie 800mAh, objem 2ml, manuální spínání, automatický výkon, dobíjení microUSB, regulace air-flow, konstantní výstupní napětí 4,2V, LED indikace stavu baterie, vrchní plnění.
Alternativní produkty z kategorie Elektronické cigarety:
Tento model je vybaven regulací sání a dětskou pojistkou. Mimo jiné obsahuje ochranou proti přebití a podbití. Neocenitelnou výhodou je také LED indikace stavu baterie.
|
Parametry produktu:
Délka: 120 mm
Průměr: 16 mm
Odpor: 1,8 ohm
Kapacita baterie: 800 mAh
Plnění: vrchní
Dobíjení: micro USB port
Dostupné barvy: černá, stříbrná
|
|
Neocenitelná klasika
Většina moderní e-cigaret je určena pro přímé potahování a pro tvorbu velkého množství páry. Tidus ovšem přichází s klasickými žhavícími tělísky o odporu 1,8ohm, která jsou vhodná pro nepřímé potahování (stejně jako u tabákových cigaret).
|
|
|
Výkonná až do úplného vybití
E-cigareta Tidus je vybavena čipem, který urdžuje konstantní napětí 4,2V po celou dobu vapování, až do úplného vybití baterie. Díky tomu nebude ztrácet výkon, když se bude baterie vybíjet. |
|
Snadné a rychlé plnění
Doplnit clearomizér o objemu 2ml je velice snadné. Postačí pouze odšroubovat vrchní víčko a nalévat e-liqiud přímo z lahvičky.
|
|
|
|
Dokonalý přehled o baterii
Díky barevné LED indikaci ve spínacím tlačítku budete mít dokonalý přehled o stavu baterie. Podle barvy podsvícení lze celkem přesně odvodit aktuální stav.
|
|
Obsah balení
1x elektronická cigareta UD Tidus
3x žhavící tělísko 1,8 ohm
1x USB kabel
1x sada příslušenství
* Upozornění: V sadě není náhradní pyrexové sklo, které je zmiňováno na obalu e-cigarety a videu.
|
|
| Barva | Černá |
|---|---|
| Objem | 2 ml |
| Kapacita baterie | 800 mAh |
| Délka | 120 mm |
| Šířka / průměr | 16 mm |
| Barevné označení | Černá / Black |
| Materiál | Nerezová ocel; Borosilikátové sklo (pyrex) |
| Modelová řada | UD Tidus |
| Způsob spínání | Manuálně tlačítkem |
| Styl potahu | MTL |
| Regulace výkonu | Ne |
| Typ baterie | Integrovaná baterie |
| Další funkce a vlastnosti | Regulace vzduchu (air-flow) |
| Konstrukce | Pen-style |
| Výrobce | UD |
Recenze
Žádné hodnocení
Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.
Informace k získávání recenzíZeptejte se (0)
0 příspěvků
Zeptejte se
Máte dotaz k tomuto produktu? Využijte této diskuze.





































































































































0 příspěvků
Zeptejte se
Máte dotaz k tomuto produktu? Využijte této diskuze.