Vaporesso TARGET Mini TC 40W - kompletní set (Duhový)
Elektronická cigareta - DL a MTL potah, baterie 1400mAh, objem 2ml, manuální spínání, výkon 5-40W, dobíjení microUSB, regulace air-flow, displej, TC režimy, keramické hlavy, kompaktní tělo.
Alternativní produkty z kategorie Elektronické cigarety:
Doporučujeme přikoupit:
Skladem online
Skladem na 11 prodejnách
239 Kč
RIOT X Salt Blueberry Sour Strawberry (Kyselá borůvka a jahoda) 10ml
Odvážný ovocný duet vytvořený směsí borůvek a sladkých jahod.
Přejít na detail produktu
Skladem online
Skladem na 11 prodejnách
239 Kč
RIOT X Salt Cherry Ice (Ledová třešeň) 10ml
Výrazná, kyselkavá třešeň s ledovým zakončením.
Přejít na detail produktu
Skladem online
Skladem na 11 prodejnách
239 Kč
RIOT X Salt Cola Ice (Ledová cola) 10ml
Sladká a osvěžující chuť ledově vychlazené coly.
Přejít na detail produktu
Skladem online
Skladem na 11 prodejnách
239 Kč
RIOT X Salt Dark Fruits (Tmavá bobulovitá směs) 10ml
Borůvky, bobule acai a černý rybíz v dokonale sladěné kombinaci s magickou chutí.
Přejít na detail produktu
Skladem online
Skladem na 11 prodejnách
239 Kč
RIOT X Salt Grape & Strawberry (Hroznové víno a jahoda) 10ml
Bohatá a sukulentní chuť hroznů a sladkých jahod sladěných v perfektní harmonii.
Přejít na detail produktu
Skladem online
Skladem na 11 prodejnách
239 Kč
RIOT X Salt Morello Cherry & Banana (Kyselá višeň a banán) 10ml
Kyselá odrůda višně morello a krémový banán v dokonalém blendu.
Přejít na detail produktu
Skladem online
Skladem na 11 prodejnách
239 Kč
RIOT X Salt Orange & Raspberry Ice (Ledový pomeranč a malina) 10ml
Čerstvý pomeranč a sladká malina s osvěžující ledovou tečkou.
Přejít na detail produktu
Skladem online
Skladem na 11 prodejnách
239 Kč
RIOT X Salt Sour Pineapple Razz (Ananas a nakyslá malina) 10ml
Fúze ananasu a sladké maliny v osvěžující tropickou směs.
Přejít na detail produktu|
|
Parametry produktu:
MOD TARGET Mini:
Rozměry: 58,1 x 36,5 x 24,2 mm
Výstupní výkon: 5 - 40W
Výstupní napětí: 1 - 9V
Teplotní rozsah: 100 - 315°C, 200 - 600°F
Dostupné režimy: VW / TC (Ni, Ti, SS)
Baterie: 1400mAh
Nabíjení: micro USB port
Závit: 510
Podporovaný odpor: 0,15 - 5,0ohm pro VW / 0,1 - 1,0ohm pro TC
Tank Guardian:
Rozměry: 55 x 22mm
Objem: 2,0ml
Závit: 510
|
1x Guardian Tank clearomizér
1x žhavící tělísko cCELL-GD SS 0,5ohm
1x žhavící tělísko cCELL-GD MTL 1,5ohm
1x náustek pro nepřímé potahování
1x USB dobíjecí kabel
1x návod k použití
| Objem | 2 ml |
|---|---|
| Kapacita baterie | 1400 mAh |
| Barevné označení | Duhová / Rainbow |
| Závit | 510 |
| Rozměry | (clearomizer) 55 x 22mm, (tělo gripu) 58,1 x 36,5 x 24,2 mm |
| Výstupní výkon | 5 - 40 W |
| Výstupní napětí | 1 - 9 V |
| Podporovaný odpor | 0,1 - 5,0 Ω |
| Nastavení teploty | 100 - 315 °C |
| Modelová řada | Vaporesso Target |
| Způsob spínání | Manuálně tlačítkem |
| Styl potahu | DL, MTL |
| Regulace výkonu | Ano |
| Typ baterie | Integrovaná baterie |
| Další funkce a vlastnosti | Displej, Regulace vzduchu (air-flow), TC režim |
| Konstrukce | BOX Mod |
| Výrobce |
Vaporesso
Dovozce do EU JMP Group, s.r.o. Vavřenova 1171/10, 14200 Praha 4 - Braník, Česká republika info@jmp-group.cz |
Recenze
Tento produkt zatím nemá žádné textové hodnocení.
Informace k získávání recenzíZeptejte se (0)
0 příspěvků
Zeptejte se
Máte dotaz k tomuto produktu? Využijte této diskuze.




































































































































0 příspěvků
Zeptejte se
Máte dotaz k tomuto produktu? Využijte této diskuze.