Vaporesso VECO One Plus (Duhová)
Elektronická cigareta - DL potah, baterie 3300mAh, objem 4ml, manuální spínání, výkon 40W, dobíjení microUSB, regulace air-flow, tělíska Vaporesso EUC, vrchní plnění.
Alternativní produkty z kategorie Elektronické cigarety:
- baterie 3000mAh, clearomizér 4ml s vrchním plněním, výkon až 40W
|
Parametry produktu:
Délka: bude upřesněno
Průměr: 24.5mm Kapacita baterie: 3000mAh Objem clearomizéru: 4,0 ml Výkon: 40W (konstantní) Plnění: vrchní Dobíjení: micro USB port Tento výrobek není určen pro náplně obsahující nikotin.
|
|
Dlouhá výdrž baterie
Baterie o šířce 24.5mm skrývá článek o kapacitě 3000mAh, se kterým si můžete užít celý den kvalitního vapingu. Nabijete ji velmi jednoduše pomocí MicroUSB kabelu.
|
|
Vrchní přívod vzduchu a plnění
Clearomizér Veco tank využívá systém Leak free, kdy je vzduch nasáván na horní straně a nehrozí tak protečení e-liquidu na baterii. Na horní straně se také nachází plnění, takže stačí pouze odšroubovat horní část a nalít e-liquid po skle do clearomizéru.
|
|
Snadná obsluha
Veco One Plus je ideální elektronická cigareta pro začátečníky, kteří hledají vysoký výkon v kompaktním balení pro přímé potahování do plic. Dvě žhavící hlavy v balení zajistí skvělou produkci páry a výborné podání chuti.
|
|
Obsah balení:
1x baterie VECO One Plus 3000mAh
1x clearomizér VECO Plus Tank 4,0ml 1x žhavící tělísko EUC Ceramic 0,3ohm 1x žhvící tělísko EUC Clapton 0,3ohm 1x USB dobíjecí kabel 1x návod k použití |
| Objem | 4 ml |
|---|---|
| Kapacita baterie | 3000 mAh |
| Šířka / průměr | 24.5 mm |
| Barevné označení | Duhová / Rainbow |
| Podporovaný odpor | 0,3 Ω |
| Modelová řada | Vaporesso Veco One Plus |
| Způsob spínání | Manuálně tlačítkem |
| Styl potahu | DL |
| Regulace výkonu | Ne |
| Typ baterie | Integrovaná baterie |
| Další funkce a vlastnosti | Regulace vzduchu (air-flow) |
| Konstrukce | Pen-style |
| Výrobce |
Vaporesso
Dovozce do EU JMP Group, s.r.o. Vavřenova 1171/10, 14200 Praha 4 - Braník, Česká republika info@jmp-group.cz |
Recenze
Tento produkt zatím nemá žádné textové hodnocení.
Informace k získávání recenzíZeptejte se (0)
0 příspěvků
Zeptejte se
Máte dotaz k tomuto produktu? Využijte této diskuze.





































































































































0 příspěvků
Zeptejte se
Máte dotaz k tomuto produktu? Využijte této diskuze.