Titulní strana Kontakty Prodejny (6x v ČR) Obchodní podmínky Velkoobchod přihlásit / registrovat
e-liquidy

Elektronická dýmka: VapeOnly vPipe III Ebony (Wood)

Doporučujeme
Elektronická dýmka: VapeOnly vPipe III Ebony (Wood)
  • Elektronická dýmka: VapeOnly vPipe III Ebony (Wood)
  • Elektronická dýmka: VapeOnly vPipe III Ebony (Wood)
  • Elektronická dýmka: VapeOnly vPipe III Ebony (Wood)
  • Elektronická dýmka: VapeOnly vPipe III Ebony (Wood)
  • Elektronická dýmka: VapeOnly vPipe III Ebony (Wood)
  • Elektronická dýmka: VapeOnly vPipe III Ebony (Wood)
Kód produktu: SN-Ecig-3435
Běžná cena: 2699 Kč
Ušetříte: 300 Kč (12%)
Vaše cena 2399 Kč vč. DPH
1982,60 Kč bez DPH
Dostupnost:
Prodejny a termíny
doručení
Informujte se.
Produkt dočasně nelze zakoupit.
eJuice.cz: Potřebujete poradit?


Elektronická dýmka VapeOnly vPipe III Ebony
 
- tělo z ebenového dřeva, automatické spínání, pro MTL vaping
 
 
S novou verzí populární e-dýmky vPipe přichází výrobce VapeOnly. Představuje tak nádhernou elektronickou dýmku s názvem VapeOnly vPipe III Ebony, která nabídne velice elegantní zpracování a pohodlný automatický potah bez nutnosti používání žhavícího tlačítka. Tělo dýmky je vyrobeno z vysoce kvalitního ebenového dřeva, jež dodává e-dýmce robustní vzezření a zároveň eleganci. Toto dřevo je vyhledáváno zejména pro svou houževnatost, tuhost a pro svou specifickou barvu. Překrásný design těla e-dýmky je potom doplněn stylovým dlouhým náustkem ve vrchní části. Rozměry e-dýmky činí 155 x 100 x 45 mm a díky odborníkům ze společnosti VapeOnly byla navržena s maximálním důrazem na ergonomii a pohodlné užívání. E-dýmka se tak příjemně drží v ruce a pohodlně se používá například venku, nebo při šálku horké kávy v teple domova.
 
Přímo na tělo e-dýmky je potom přišroubován clearomizér BVC Tank, který pojme až 1,2 ml e-liquidu. Uvnitř tohoto clearomizéru se potom nachází žhavící tělísko s odporem 0,7 ohm. Celý clearomizér byl navržen s citem pro optimální množství produkované páry, aby bylo možné z dýmky pohodlně šlukovat. Je tedy určena ke klasickému šlukování (MTL). Clearomizér BVC tank disponuje praktickým spodním doplňováním. Hravě si s údržbou a provozem poradí zejména začátečníci a nenároční uživatelé. Elektronická dýmka vPipe III Ebony pracuje s jednou baterií typu 18350, která se instaluje do těla e-dýmky odklopením vrchního uzávěru. Po vložení baterie již můžete s e-dýmkou začít pracovat naplno. Baterie v balení nabídne kapacitu 1100 mAh.
 
Její nesporná výhoda spočívá ve funkci automatického spínání. Stačí tedy přiložit ústa k náustku a potáhnout. Clearomizér reaguje na potah a žhavení se spustí zcela automaticky bez nutnosti stisknutí jakéhokoliv tlačítka. Provoz je tak velmi jednoduchý a nenáročný. Během odpařování navíc na těle e-dýmky svítí červená dioda, která imituje hořící tabák a dotváří tak ještě zajímavější vzhled celému zařízení. Další obrovskou výhodou je přítomnost všech součástí pro provoz v základním balení. Součástí je tedy baterie 18350, clearomizér, náustek a žhavící tělísko, stejně jako tělo dýmky a celá řada náhradních dílů. Výhodou je rovněž přítomnost nabíječky a USB kabelu pro baterii 18350, baterii je nutné dobíjet pouze v externí nabíječce. Stačí si tak pořídit jen vlastní e-liquid a začít e-dýmku využívat naplno. Je vhodná jak pro začátečníky v oblasti MTL vapování, tak také pro pokročilé uživatele, kteří hledají atypicky vypadající zařízení a chtějí být styloví.
 
 
Parametry produktu:
 
Rozměry: 155 x 100 x 45 mm
Baterie: 1x slot pro 18350 (1100 mAh součástí balení)
Výstupní výkon: 15 - 24 W (podle nabití baterie)
Podporovaný odpor: žhavící hlavy 0,7 ohm
Výstupní napětí: 3,3 - 4,2 V
Kapacita claromizéru: 1,2 ml
Závit: speciální typ závitu vPipe 3 (není kompatibilní s 510 nebo eGo závity)
Nabíjení: externí nabíječka (součástí balení)
Materiál: ebenové dřevo, pyrex, silikon, mosaz
Nádherné ebenové dřevo
 
Elektronická dýmka vPipe III Ebony je vyrobena z kvalitního ebenového dřeva, které je ve světě vyhledáváno pro svou specifickou barvu a zároveň pro svou houževnatost a tvrdost. Můžete se tak těšit na nádherně zpracovanou a elegantní dýmku pro každodenní používání a posezení například u šálku dobré kávy. Při výrobě je také kladen důraz na 100% výstupní kontrolu, která zajišťuje vysokou kvalitu zpracování.
Automatické spínání potahu
 
K provozu elektronické dýmky vPipe III nebudete potřebovat žádné tlačítko. Jednoduše do jejího těla umístíte jednu baterii typu 18350, zašroubujete uzávěr a můžete začít používat. Spínání probíhá zcela automaticky, aktivuje se ve chvíli, kdy bude vyvinut tlak při potahu na náustek. E-dýmka je tak vhodná i pro nenáročné uživatele, kteří hledají jednoduché zařízení s minimem ovládacích prvků pro snadné a pohodlné používání.
Clearomizér pro MTL
 
O perfektní produkci páry a výborné podání chuti se postará clearomizér VapeOnly BVC Tank, který se šroubuje přímo na tělo dýmky. Tento clearomizér pojme až 1,2 ml e-liquidu a v jeho těle je umístěno žhavící tělísko s odporem 0,7 ohm. Díky precizně navržené konstrukci produkuje vždy optimální množství páry a výborně prokresluje chuť. Hodí se proto jak pro tabákové e-liquidy, tak také pro ovocné náplně. Clearomizér je určen pro klasické šlukování (MTL).
Vše potřebné v balení
 
Pro zahájení používání není nutné ze začátku pořizovat žádné další náhradní díly. Vše potřebné najdete v jednom balení pěkně pohromadě. Součástí balení je tak samotná baterie 18350 s kapacitou 1100 mAh, ale také clearomizér a žhavící tělísko. Po smontování celé e-dýmky ji můžete začít využívat naplno. Výhodou je rovněž přítomnost kompaktní cestovní nabíječky pro baterii, která je také součástí základního balení.
Perfektní ergonomie
 
Dýmka VapeOnly vPipe III Ebony je ukázkou prvotřídního inženýrství společnosti VapeOnly. Na každý vyrobený kus je kladen nesmírný důraz při výstupních kontrolách. Dýmka disponuje rozměry 155 x 100 x 45 mm a nabídne nádherně tvarované tělo pro snadné vapování a držení v jakékoliv ruce. Její ergonomický tvar se ihned přizpůsobí vaší ruce a vy si tak budete užívat nerušený a pohodový vaping.
Obsah balení:
 
1x tělo dýmky VapeOnly vPipe III Ebony
1x clearomizér BVC Tank
1x dlouhý náustek
2x baterie 18350 (1100 mAh)
1x nabíječka pro baterii
1x náhradní žhavící tělísko
1x náhradní pyrexové tělo
1x kožený stojánek pro dýmku
1x USB kabel
1x uživatelský manuál
 
Výstupní napětí3.3 - 4.2 V
Výstupní výkon15 - 24 W
Odpor0.7 Ω
Rozměry155 x 100 x 45
Objem1.2 ml
BarvaEbony

Diskuse k produktu

Psaní diskusních příspěvků je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Přihlaste se nebo se registrujte.Související produkty