Pomůžeme vám s výběrem 483 51 51 31

(Po-Pá: 09:00-17:00)


Navštivte naše prodejny Jsme již v 10 městech

Sleva 14 % Výprodej Poslední naskladnění
Kód: V-SN-Ecig-4248
Joyetech

Joyetech ObliQ Pod Kit (Obsidian)

Elektronická cigareta - MTL a RDL potah, baterie 1800mAh, objem 3,5ml, manuální spínání, výkon 5-60W, dobíjení USB-C, displej, čipset Avatar.AI, tělíska Joyetech EZ, vrchní plnění.

Tento produkt je dlouhodobě vyprodaný.

Alternativní produkty z kategorie Elektronické cigarety:

Popis
Elektronická cigareta Joyetech ObliQ Pod Kit
 
- Originální zpracování, možnost regulace výkonu, podpora rychlého dobíjení USB-C
 
 
Výrobce Joyetech představuje novou elektronickou cigaretu typu pod s netradičním designovým zpracováním a řadou užitečných výhod pro každodenní využití. Hlavní předností je integrovaná baterie s velkou kapacitou, podpora rychlého dobíjení, možnost regulace výstupního výkonu a perfektní ergonomie celého zařízení. Právě díky zaoblené konstrukci těla a rozměrům 85 x 42 x 22,6 padne tato e-cigareta perfektně do ruky. V těle se nachází zabudovaný čip Avatar.AI pro co nejlepší výsledky při vapování a pro pohodlné ovládání celého zařízení. Díky inteligentnímu čipu lze regulovat výstupní výkon v rozmezí 5 - 60 W.
 
O hladký chod se postará integrovaná baterie s kapacitou 1800 mAh. V případě potřeby dobíjení potom jednoduše připojíte kabel USB-C a dobijete proudem až 2 A. Dobíjení je tak nesmírně rychlé. Joyetech ObliQ Pod Kit je elektronická cigareta typu pod, v její vrchní části se tak nachází cartridge pro e-liquid s objemem 3,5 ml. Cartridge je kompatibilní se žhavícími tělísky z řady Joyetech EZ. Dvě tělíska z této řady najdete v balení. První nabídne odpor 0,4 ohm a využití pro utaženější DL potah. Druhé tělísko disponuje odporem 0,8 ohm a je ideální pro MTL. Joyetech ObliQ Pod Kit tak dokáže oslovit naprosto každého vapera, od naprostých začátečníků, až po pokročilé uživatele.
 
 
Parametry produktu:
 
Rozměry: 85 x 42 x 22,6 mm
Kapacita baterie: 1800 mAh
Výstupní výkon: 5 - 60 W
Dobíjení: USB-C port (5V / 2A)
Objem cartridge: 3,5 ml
Materiál: zinková slitina + sklo + PCTG plast
 
Tento výrobek není určen pro náplně obsahující nikotin.
Originální zpracování
 
Joyetech ObliQ Pod Kit je originálně zpracovaná e-cigareta s moderním a futuristickým designem. Zaoblené hrany dodávají perfektní ergonomii. Díky tomu se pohodlně používá a snadno drží v ruce. Díky rozměrům 85 x 42 x 22,6 mm také skvěle padne do kapsy. K dostání je hned v šesti moderních barvách.
Integrovaná baterie 1800mAh
 
Uvnitř těla se nachází integrovaná baterie se solidní kapacitou 1800 mAh, která se postará o hladký chod zařízení a rychlý náběh žhavení. Samozřejmostí je potom celá řada bezpečnostních ochran baterie pro bezpečné užívání. Najdete zde například ochranu proti zkratu, nebo proti přebití a podbití baterie.
Výkon až 60W
 
V přední části se nachází ovládací panel tvořený spínacím tlačítkem, velkým displejem a dvěma regulačními tlačítky. Na displeji si pohodlně nastavíte potřebný výkon v rozmezí 5 - 60 W. Celé nastavení je nesmírně rychlé a snadné, s e-cigaretou si budou skvěle rozumět zejména začátečníci a nenároční uživatelé.
USB-C pro rychlé dobíjení
 
 Ve spodní části najdete konektor typu USB-C pro dobíjení integrované baterie. Díky tomuto novému typu konektoru je zaručeno rychlé a efektivní dobití baterie proudem až 2 A. Při použití vhodného a kompatibilního dobíjecího adaptéru je možné baterii dobít už za 60 minut.
Cartridge s objemem 3,5ml
 
Vrchní část je opatřena praktickou cartridgí na e-liquid. Do ní můžete pomocí vrchního plnícího systému doplnit až 3,5 ml e-liquidu. S touto kapacitou si poradí s mnohahodinovým intenzivním provozem bez potřeby dalšího plnění. Vnitřní konstrukce cartridge se navíc postará o prokreslenou chuť každého e-liquidu.
Žhavící tělíska Joyetech EZ
 
Cartridge modelu ObliQ Pod je kompatibilní se žhavícími tělísky z rodiny Joyetech EZ. V základním balení najdete rovnou dvě tělíska z této řady. První z nich disponuje odporem 0,4 ohm a je vhodné pro utaženější DL potah. Druhé tělísko nabídne odpor 0,8 ohm a najde využití na klasické šlukování (MTL). Možnosti jsou tak skutečně obrovské.
Obsah balení:
 
1x baterie Joyetech ObliQ Pod (1800 mAh)
1x prázdná cartridge Joyetech ObliQ Pod (3,5 ml)
1x žhavící tělísko Joyetech EZ (0,4 ohm)
1x žhavící tělísko Joyetech EZ (0,8 ohm)
1x USB-C kabel pro dobíjení
1x uživatelský manuál
Parametry
Barva Černá
Objem 3.5 ml
Kapacita baterie 1800 mAh
Barevné označení Obsidian
Rozměry 85 x 42 x 22.6
Materiál Zinková slitina
Výstupní výkon až 60 W
Modelová řada Joyetech ObliQ
Způsob spínání Manuálně tlačítkem
Styl potahu MTL, RDL
Regulace výkonu Ano
Typ baterie Integrovaná baterie
Další funkce a vlastnosti Displej, Nabíjení USB-C
Konstrukce POD Mod
Hodnocení (0)

Recenze

Žádné hodnocení

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.

Informace k získávání recenzí
Zeptejte se (0)
0 příspěvků

Zeptejte se

Máte dotaz k tomuto produktu? Využijte této diskuze.

Zeptejte se (0)

0 příspěvků

Zeptejte se

Máte dotaz k tomuto produktu? Využijte této diskuze.

Česká koruna CZK
Česká koruna EUR

Pomůžeme vám s výběrem

483 51 51 31 (Po-Pá: 09:00-17:00)