SMOK Rolo Badge (Prism Blue)
Elektronická cigareta - MTL potah, baterie 250mAh, objem 2ml, automatické spínání, automatický výkon 10-16W, dobíjení microUSB, kapesní rozměry.
Alternativní produkty z kategorie Elektronické cigarety:
- Originální zpracování, automatické potahování, pro klasické šlukování
|
Parametry produktu:
Rozměry: 73,3 x 50 x 12 mm
Kapacita baterie: 250 mAh Váha: 62 g Výstupní výkon: 10 – 16 W Objem: 2 ml Materiál: zinková slitina + plast |
|
Originální design
Stylový design ve tvaru štítu nejen skvěle vypadá, ale také se komfortně přenáší a drží v ruce. Vapování z této e-cigarety se tak stane opravdovou zábavou, kterou si ihned zamilujete.
|
|
Automatické potahování
Díky automatické detekci proudění vzduchu ve vrchní cartridgi se můžete těšit na praktický systém beztlačítkového provozu. Pokud chcete zahájit potahování, jednoduše přiložte ústa k náustku a potáhněte. Žhavení se sepne automaticky.
|
|
Vhodný pro klasické šlukování
Model Rolo Badge je navržen pro klasické šlukování. Svědčí o tom praktická cartridge s objemem na 2 ml e-liquidu, menší vzduchové otvory pro lepší tuhost potahu a kompaktní rozměry. Rolo Badge je ideálním modelem pro ty, kdo nehledají vysoké výkony, ale příjemnou tvorbu páry vhodnou pro klasické šlukování.
|
|
Kapacita baterie 250mAh
Integrovaná baterie nabídne kapacitu 250mAh, těšit se tak můžete na několikahodinový provoz bez nutnosti dobíjení. V případě dobití navíc postačí připojit USB kabel a e-cigaretu dobít pomocí počítače, nebo adaptéru do sítě.
|
|
Snadná údržba a plnění
Celá elektronická cigareta Smok Rolo Badge se skládá pouze ze dvou samostatných částí - baterie a cartridge. Díky minimalizaci samostatných dílů je usnadněna celková údržba zařízení. Cartridge se navíc skvěle a pohodlně plní pomocí dvou otvorů ve spodní části cartridge.
|
|
Obsah balení:
1x baterie Smok Rolo Badge
2x cartridge Smok Rolo Badge 1x lahvička s jehlou pro snadnější plnění 1x USB kabel 1x uživatelský manuál |
| Barva | Modrá |
|---|---|
| Objem | 2 ml |
| Kapacita baterie | 250 mAh |
| Hmotnost | 62 g |
| Barevné označení | Prism Blue |
| Rozměry | 73,3 x 50 x 12 |
| Výstupní výkon | 10 - 16 W |
| Modelová řada | SMOK Rolo Badge |
| Způsob spínání | Automaticky potahem |
| Styl potahu | MTL |
| Regulace výkonu | Ne |
| Typ baterie | Integrovaná baterie |
| Konstrukce | POD systém |
| Výrobce | SMOK |
Recenze
Žádné hodnocení
Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.
Informace k získávání recenzíZeptejte se (0)
0 příspěvků
Zeptejte se
Máte dotaz k tomuto produktu? Využijte této diskuze.





































































































































0 příspěvků
Zeptejte se
Máte dotaz k tomuto produktu? Využijte této diskuze.