KangerTech EVOD PRO V2 (Černá)
Elektronická cigareta - MTL a DL potah, baterie 2500mAh, objem 4ml, manuální spínání, automatický výkon až 30W, dobíjení microUSB, regulace air-flow, vrchní plnění.
Alternativní produkty z kategorie Elektronické cigarety:
|
|
Parametry produktu:
Délka: 138,5 mm
Průměr: 22 mm
Kapacita baterie: 2500 mAh
Objem clearomizéru: 4 ml
Výstupní výkon: až 30W (automaticky)
Dobíjení: micro USB port
Dostupné barvy: černá, bílá, stříbrná
|
|
Kapacita baterie 2500mAh
Nadprůměrná kapacita baterie 2500 mAh uspokojí i silné kuřáky po dlouhou dobu. Baterii lze snadno dobít pomocí USB kabelu a to i při používání.
|
|
|
|
Regulace sání
U verze EVOD PRO V2 je nově k dispozici u regulační kroužek na vrchní straně e-cigarety. Díky němu lze nastavit tuhost potahu a výsledně množství páry.
|
|
Objem 4ml a vrchní plnění
Objem vestavěného tanku činí 4ml a o častém doplňování tedy vůbec nemusí být řeč. Nicméně i 4ml nejsou nekonečné, ale díky pohodlnému vrchnímu plnění velice snadno tank doplníte. Navíc jeho konstrukce nedovolí aby e-liqiud jakkoliv vytékal.
|
|
|
|
Obsah balení:
1x EVOD PRO V2 e-cigareta
1x CLOCC NiCr 1,0ohm žhavící tělísko 1x CLOCC SUS316L 0,5ohm žhavící tělísko 1x sada náhradních těsnění 1x náhradní skleněné tělo 1x USB kabel 1x návod k použití |
| Barva | Černá |
|---|---|
| Objem | 4 ml |
| Kapacita baterie | 2500 mAh |
| Délka | 138.5 mm |
| Šířka / průměr | 22 mm |
| Barevné označení | Černá / Black |
| Modelová řada | KangerTech EVOD Pro V2 |
| Způsob spínání | Manuálně tlačítkem |
| Styl potahu | MTL, DL |
| Regulace výkonu | Ne |
| Typ baterie | Integrovaná baterie |
| Další funkce a vlastnosti | Regulace vzduchu (air-flow) |
| Konstrukce | Pen-style |
| Výrobce | Kangertech |
Recenze
Žádné hodnocení
Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.
Informace k získávání recenzíZeptejte se (0)
0 příspěvků
Zeptejte se
Máte dotaz k tomuto produktu? Využijte této diskuze.









































































































































0 příspěvků
Zeptejte se
Máte dotaz k tomuto produktu? Využijte této diskuze.