💥 CENOVÝ MASAKR je tady! Bez milosti zlevněno více než 1000 produktů 👉

💥 CENOVÝ MASAKR: Zlevněno více než 1000 produktů 👉

Pomůžeme vám s výběrem 483 51 51 31

(Po-Pá: 09:00-17:00)


Navštivte naše prodejny Jsme již v 11 městech

Poslední naskladnění
Kód: V-SN-ND-3304
Cthulhu

Cthulhu 1928 MTL RDA (Černý)

Tento produkt je dlouhodobě vyprodaný.

Alternativní produkty z kategorie Atomizéry a cartridge:

Popis
RDA atomizér Cthulhu 1928 MTL
 
- Dokapávací atomizér pro šlukování, dva typy náustku, průměr 22mm
 
 
Cthulhu 1928 MTL je vynikající dokapávací RDA atomizér vhodný pro klasické šlukování. Připravte se na skutečně výjimečný chuťový zážitek a dokonalou tuhost potahu pro co nejvěrnější pocit ze šlukování. Atomizér v prvé řadě láká na miniaturní rozměry. Jeho průměr činí krásných 22 mm a délka bez náustku je potom 25,5 mm. Celokovové tělo je doplněno o závit typu 510 s pozlaceným centrpinem. Tento centrpin garantuje naprosto bezchybné žhavení a přesnou vodivost pro perfektní odezvu. Celý atomizér nabízí strohý a elegantní design, který skvěle ladí s drtivou většinou modů na trhu a zbytečně na sebe nepoutá příliš pozornosti.
 
V jádru atomizéru najdete geniálně řešenou základnu, kterou je možné osadit jednou spirálkou. Spirálku jednoduše usadíte pomocí dvou šroubků, které se utahují ze shora. Celý proces instalace spirálky a vaty zabere jen chvilku. Hravě si s instalací poradí také mírně pokročilí a začátečníci. Na samotnou spirálku budete moci poté nakapat e-liquid podle potřeby. Druhá varianta plnění je možná ve chvíli, kdy nahradíte spodní centrpin speciálním dutým BF pinem. Tento BF pin je součástí základního balení a umožňuje použití na squonk mody, kdy je e-liquid přiváděn ke spirálce přímo ze squonk lahvičky v modu. Nebudete tak muset neustále dokapávat, ale užívat si nerušené squonkování.
 
Ačkoliv se jedná o RDA atomizér, jeho primární využití je na MTL šlukování. Svědčí o tom detailně navržená konstrukce pro perfektní tuhost potahu. Boční airflow systém se skládá ze čtyř otvorů s průměry 0,8 mm, 1,2 mm, 1,6 mm a 2 mm. Pro volnější potah si zvolte buď 1,6 mm, nebo 2 mm otvor. Pokud preferujete velkou tuhost potahu, zvolte buď 0,8 mm, nebo 1,2 mm otvor. O příjemnou tuhost potahu se postará také zúžená komora, která do úst uvolní optimálnější množství páry. Zpříjemnit požitek ze šlukování si můžete také volbou náustku. V balení s nachází hned dva. Standardní náustek je vyroben z delrinu a zajišťuje příjemnou chuť a skvělou tvorbu páry. Druhý náustek je celokovový a nabízí skutečně vysokou tuhost potahu díky úzkému hrdlu. Je ideálnější pro uživatele, kteří milují skutečně tuhý potah, jako u klasických cigaret. Cthulhu 1928 MTL RDA je skutečně výjimečný kousek, který vás mile překvapí věrným podáním chuti a naprosto ohromující tuhostí potahu.
 
 
Parametry produktu:
 
Délka: 25,5 mm (bez náustku)
Průměr: 22 mm
Plnění: dokapávací systém
Airflow: boční
Závit: 510
Dva náustky v balení
 
Aby bylo dosaženo co nejlepšího chuťového podání, je atomizér vybaven hned dvěma odlišnými náustky. První z nich je standardní delrinový náustek vhodný pro MTL. Druhý náustek vyniká svým neobvyklým zpracováním. Jedná se o celokovový dlouhý náustek pro co největší tuhost potahu při klasickém šlukování. Oba tyto náustky jsou navržené speciálně pro vapování stylem pusa plíce.
Povedené zpracování
 
Stejně jako ostatní atomizéry výrobce Cthulhu Mod je i model 1928 MTL bravurně odvedenou prací designérů. Jednoduchý a strohý design působí naprosto neutrálně na většině modů, můžete ho tak bez obav osadit na kterýkoliv váš oblíbený mod a vždy bude celý komplet vypadat skvěle. K dostání je hned ve dvou barevných variantách, černé a stříbrné.
Základna pro jednu spirálku
 
V těle atomizéru najdete speciální základnu pro jednu spirálku. Tu zachytíte pomocí dvou šroubků, které se povolují ze shora. Celá instalace spirálky a vaty zabere jen okamžik. Základna je velice intuitivní a budou si s ní rozumět také začátečníci a mírně pokročilí uživatelé.
Kompatibilní se squonky
 
Atomizér Cthulhu 1928 MTL disponuje pozlaceným centrpinem ve spodní části. Ten se dá kdykoliv vyšroubovat a nahradit speciálním dutým BF pinem. Díky tomuto pinu budete moci tento atomizér používat také na squonk mody a e-liquid si pohodlně doplňovat přímo z lahvičky uvnitř vašeho squonku. Oba centrpiny jsou pozlacené pro perfektní kontakt a přesnou vodivost.
Prvotřídní airflow systém
 
Máte rádi volnější, nebo více utažený potah? Výběr je na vás. Samotné tělo umožňuje nastavit airflow pomocí čtyř různě velkých otvorů. Ty nabízí průměry 0,8 mm, 1,2 mm, 1,6 mm, 2,0 mm. Komora je navíc zúžená pro optimální zážitek z klasického šlukování. Pro volnější potah použijte buď 1,6 mm, nebo 2,0 mm. Pro utažený potah potom zvolte buď 0,8 mm, nebo 1,2 mm široký otvor.
Obsah balení:
 
1x RDA atomizér Cthulhu 1928 MTL
1x dlouhý kovový MTL náustek
1x BF pin pro squonky
1x sada náhradních dílů (o-kroužky, imbusový klíč, šroubováček)
 

Parametry
Délka 25.5 mm
Šířka / průměr 22 mm
Barevné označení Černá / Black
Závit 510
Modelová řada Cthulhu 1928 MTL
Styl potahu MTL
Výrobce Cthulhu
Hodnocení (0)

Recenze

Žádné hodnocení

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.

Informace k získávání recenzí
Zeptejte se (0)
0 příspěvků

Zeptejte se

Máte dotaz k tomuto produktu? Využijte této diskuze.

Zeptejte se (0)

0 příspěvků

Zeptejte se

Máte dotaz k tomuto produktu? Využijte této diskuze.

Česká koruna CZK
Česká koruna EUR

Pomůžeme vám s výběrem

483 51 51 31 (Po-Pá: 09:00-17:00)