Smok T-Priv 220W Kit s TFV8 Big Baby (Černý)
Elektronická cigareta - DL potah, 2x slot pro 18650, objem 2ml, manuální spínání, výkon 6-220W, dobíjení microUSB, regulace air-flow, displej, TC režimy, závit 510, vrchní plnění.
Alternativní produkty z kategorie Elektronické cigarety:
Doporučujeme přikoupit:
Skladem online
Skladem na 9 prodejnách
519 Kč
Baterie Golisi S30 INR 18650 (35A) (3000mAh) (2ks + pouzdro)
Bateriový článek typu 18650, kapacita 3000 mAh, maximální vybíjecí proud 35 A, balení 2 ks, čip s ochranou proti přebití, zkratu a vysokým teplotám, úložné pouzdro součástí, vhodné pro nízkoodporový vaping.
Přejít na detail produktu
Skladem online
Skladem na 10 prodejnách
419 Kč
Baterie Golisi S26 INR 18650 / 35A (2600mAh) (2ks + pouzdro)
Bateriový článek typu 18650, kapacita 2600 mAh, vybíjecí proud 35 A, balení 2 ks, čip s ochranou proti přebití, zkratu a vysokým teplotám, úložné pouzdro součástí, vhodné pro nízkoodporový vaping.
Přejít na detail produktu
Baterie Golisi G30 INR 18650 / 20A (3000mAh) (2ks + pouzdro)
Bateriový článek typu 18650, kapacita 3000 mAh, vybíjecí proud 20 A, balení 2 ks, čip s ochranou proti přebití, zkratu a vysokým teplotám, efektivní CDC cyklus, úložné pouzdro součástí.
Přejít na detail produktu
Skladem online
Skladem na 10 prodejnách
469 Kč
Baterie Golisi L35 INR 18650 / 10A (3500mAh) (2ks + pouzdro)
Bateriový článek typu 18650, kapacita 3500 mAh, vybíjecí proud 10 A, balení 2 ks, čip s ochranou proti přebití, zkratu a vysokým teplotám, efektivní CDC cyklus, úložné pouzdro součástí, vhodné pro MTL vaping.
Přejít na detail produktu
Baterie Golisi G25 INR 18650 / 20A (2500mAh) (2ks + pouzdro)
Bateriový článek typu 18650, kapacita 2500 mAh, vybíjecí proud 20 A, balení 2 ks, čip s ochranou proti přebití, zkratu a vysokým teplotám, efektivní CDC cyklus, úložné pouzdro součástí.
Přejít na detail produktu
|
Parametry produktu:
Rozměry: 86,6 x 48,1 x 32mm
Výstupní výkon: 6 - 220 W Výstupní napětí: 0,5 - 9,0 V Baterie: 2x slot pro 18650 Podporovaný odpor: VW: 0,1 - 3,0 ohm TC: 0,06 - 3,0 ohm
Nastavení teploty: 100 - 315°C / 200 - 600°F
Objem: 2ml
Dobíjení: pomocí MicroUSB nebo externě
|
|
Stylový design
Smok představil skutečně originální design. Povrch je zbrázděný krásnými rýhami, skrze které prosvítá barevné LED světlo. Lze si zvolit vlastní barevné podsvícení. Na výběr je devět barev.
|
|
Výkon až 220W
Tento mod je poháněn dvěma bateriemi typu 18650. Ty se postarají o maximální výkon až 220W. Mod lze používat na přímé potahování do plic a tzv. cloudchasing, tedy získávání velkého množství páry při přímém potahování.
|
|
Bytelná konstrukce
Mod nabídne bytelnou a robustní konstrukci. Díky svému provedení a praktickým rozměrům navíc padne výborně do ruky. Výhodou je potom i žhavící tlačítko na boční straně modu. Díky tomuto velikému tlačítku bude žhavení ještě o krok jednodušší.
|
|
Clearomizér TFV8 Big Baby v kitu
Součástí kitu je oblíbený clearomizér TFV8 Big Baby. Ten nabídne objem na 2ml e-liquidu a zároveň výbornou produkci páry a dokonalou chuť pro vaše e-liquidy. Clearomizér je určen pro přímé potahování rovnou do plic.
|
|
Obsah balení
1x SMOK T-Priv mod
1x clearomizér TFV8 Big Baby 2x žhavící tělísko V8 Baby-Q2 EU Core (0,4ohm) 1x náhradní pyrexové tělo 1x USB kabel 1x náhradní díly
1x manuál
* Součástí balení nejsou baterie.
|
| Barva | Černá |
|---|---|
| Objem | 2 ml |
| Barevné označení | Černá / Black |
| Závit | 510 |
| Rozměry | 86,6 x 48,1 x 32 |
| Výstupní výkon | 6 - 220 W |
| Výstupní napětí | 0.5 - 9.0 V |
| Podporovaný odpor | TC: 0,06 - 3,0 Ω, VW: 0,1 - 3,0 Ω |
| Nastavení teploty | 100 - 315 °C |
| Modelová řada | SMOK T-Priv |
| Způsob spínání | Manuálně tlačítkem |
| Styl potahu | DL |
| Regulace výkonu | Ano |
| Typ baterie | 18650 slot |
| Počet článků | 2 |
| Další funkce a vlastnosti | Displej, Regulace vzduchu (air-flow), TC režim |
| Konstrukce | BOX Mod |
| Výrobce | SMOK |
Recenze
Žádné hodnocení
Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.
Informace k získávání recenzíZeptejte se (0)
0 příspěvků
Zeptejte se
Máte dotaz k tomuto produktu? Využijte této diskuze.





































































































































0 příspěvků
Zeptejte se
Máte dotaz k tomuto produktu? Využijte této diskuze.